b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_festiwal.jpg

Już 15 lipca na scenie przy szkole w Czerwonem, w gminie Kolno, województwo podlaskie, różnorodność Podlasia zaprezentują zespoły działające przy o ośrodkach kultury w regionie oraz z Litwy i Białorusi. Koncerty rozpoczynamy o godz. 12.00. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle realizuje ten muzyczny festiwal  już po raz drugi. W tym roku uczestnicy wydarzenia będą mogli usłyszeć m.in. grę na harmonii pedałowej, śpiew zespołów kurpiowskich, występ grup muzycznych z Filipowa,  Szczuczyna, czy Grabowa. Projekt „Festiwal Muzyczne Barwy Podlasia” to również audycje radiowe, których wysłuchać można na antenie Radio Nadzieja w dniach

Zadanie dofinansowane jest ze  środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura- Interwencje 2018”.

mt_ignore