b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_kraina.jpg

Szanowni Państwo – zapraszamy do wypełnienia ankiety skierowanej do: Beneficjentów, Członków Stowarzyszenia LGD „Kraina Mlekiem Płynąca” oraz mieszkańców naszego regionu, a zwłaszcza gmin: Mały Płock, Nowogród, Turośl, Zbójna, Grabowo, Stawiski, Kolno  i Miasto Kolno, które są położone w obszarze działania Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Kraina Mlekiem Płynąca ” do wyrażenia opinii na temat warunków życia w swojej gminie. Ankieta dostępna jest TUTAJ

"Wypełnioną ankięte prosimy przesłać drogą mailową do Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Mlekiem Płynaca" pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub złożyc osobiście w biurze Stowarzyszenie w Małym Płocku, ul. Krótka 15."