b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_IMG_2091.jpg

Choć świętowanie zakończenia projektu „Tu moje miejsce, tu jest mój dom” miało miejsce 11 lipca to nazajutrz młodzież z grupy projektowej w asyście opiekunów udała się do Łomży. Na początek Jump6, czyli park trampolin, gdzie młodzież wypoczęła aktywnie wykonując salta, fikołki i inne akrobacje pod okiem animatorów zabaw.  Po tych szalenie wyczerpujących zmaganiach młodzi regenerowali swoje siły w miejscowym McDonald’s. Na koniec dnia głodni wrażeń artystycznych udaliśmy się do kina Millenium by tam obejrzeć seans filmowy „41 dni nadziei” i na tym wspólny wyjazd się zakończył.

 

Wspólna wycieczka na zakończenie działań projektowych nie byłaby możliwa gdyby nie dobrowolna inicjatywa Wojciecha Jermacza – przewodniczącego Rady Gminy Kolno, który ufundował nam bilety do kina, za co serdecznie dziękujemy.

GBP Czerwone

więcej zdjęć TUTAJ