b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_umowa.jpg

Wójt Józef Wiśniewski 24 lipca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku podpisał umowę na dofinansowanie rozbudowy szkoły w Lachowie. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  Gmina Kolno otrzyma 1,5 mln zł dofinansowania na realizację projektu pt. "Wzrost dostępności do wysokiej jakości infrastruktury przedszkolnej w Gminie Kolno". – Dzięki temu dofinansowaniu rozbudujemy budynek szkoły  w Lachowie o jednokondygnacyjne skrzydło połączone z istniejącym budynkiem szkoły. W przedszkolu miejsce znajdzie 50 dzieci i będą stworzone warunki do 9 godzinnego pobytu przedszkolaków w placówce  – mówi Józef Wiśniewski, wójt gminy Kolno. -  Zagospodarowany zostanie też teren wokół placówki.

 mt_ignore

Wartość projektu to ponad 3,2 mln zł.

fot. arch.wrotapodlasia.pl