b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_wrota_podlasia_logo.jpg

   28 września 2018r. w Ziołowym Zakątku (Koryciny 73B, 17-315 Grodzisk) odbędzie się „Konferencja Agroturystyczna”. Przedsięwzięcie skierowane jest w szczególności do kwaterodawców z obszaru województwa podlaskiego, podmiotów zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej z zakresu turystyki wiejskiej oraz samorządów i instytucji działających na rzecz turystyki.

Tematyka nawiązywać będzie do aktualnych zagadnień dotyczących marketingu internetowego oraz zmian w ustawie o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych.

Program oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej www.podlaskie.ksow.pl Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wypełnionych dokumentów do 24 września 2018 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub listownie na adres:

Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich

Sekretariat Regionalny KSOW

Ul. Kilińskiego 16, pok. nr 9

15-089 Białystok

UDZIAŁ W KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY. ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU.