b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_scena.jpg

Mobilna scena, komplet nowoczesnego nagłośnienia i oświetlenia scenicznego oraz bus – to wszystko już służy naszym mieszkańcom. Centrum Kultury Gminy Kolno, jako jedyna tego typu jednostka w naszym powiecie, otrzymała wsparcie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Wartość projektu pt. „ Cooltura bus – mobilne inspiracje” to ponad 140 tys. zł., z czego 95 tys. zł to kwota z budżetu ministerialnego.

 - Realizacja projektu umożliwi nam profesjonalną obsługę wydarzeń kulturalnych czego doświadczyliśmy już w Janowie w trakcie uroczystości  patriotycznych – mówi Marcin Piotr Sekściński, dyrektor Centrum Kultury Gminy Kolno.

scena 1

DSC05133

DSC 8009

MK DN.logo