b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2018_dzien.jpg

Przypadający na 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego to najlepsza okazja do przekazania wszystkim Pracownikom służb społecznych wyrazów uznania i wdzięczności za działania podejmowane na rzecz tych Mieszkańców Gminy Kolno, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

 

Dziękuję za Wasze otwarte serca i wrażliwość połączoną z odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Gratuluję dotychczasowych sukcesów: tych w codziennej pracy z drugim człowiekiem, ale też tych przy realizacji projektów z unijnym dofinansowaniem czy tych, które potwierdzają kompetencje i wysoką jakość świadczonych przez Was usług jak np. wybór do udziału w Innowacyjnym Projekcie Makroregionalnym pn.: „Liderzy kooperacji”.

 Niech w codziennym rozwiązywaniu spraw społecznych nie zabraknie Wam ambicji, otwartości, gorliwości i zaangażowania, a służba bliźnim przynosi satysfakcję. Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzę Państwu nie tylko spełnienia zawodowego, ale też zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. 

Józef Bogdan Wiśniewski, Wójt Gminy Kolno