b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_received_451900022213387.jpg

Wystąpić w „Disco Star”  w Polo TV to marzenie tysięcy. Kamila Wyka, gimnazjalistka z Lachowa, po prostu to zrobiła i odniosła sukces!  Przeszła już jeden etap w tym bardzo popularnym talent show, co każdy mógł zobaczyć w 6 odcinku 7 edycji „Disco Star”. Teraz następne wyzwanie – główny casting. Jak poszło? Oglądajcie kolejne odcinki, najbliższy już w sobotę o godz. 18.00!

 

Do udziału w „Disco Star” Kamilę namówił tata Mariusz i to on pojechał z nią w lutym br. na casting do Warszawy. Konkurencja była ogromna, tysiące solistów i zespołów. Przed jurorami: Magdą  Narożną z zespołu Piękni i Młodzi i Marcinem Millerem z zespołu Boys Kamila zaśpiewała „Nie będę Twoją” z repertuaru zespołu Top Girls  i poradziła sobie naprawdę świetnie.  Marcin Miller podkreślał, że na scenie  z grzecznej nastolatki zmienia się w dojrzałą kobietę.

- Od razu widać, że Ty kochasz to, Ty na scenie się przemieniasz w naprawdę dojrzałą kobietę i to jest bardzo piękne - komentował występ Kamili.

Magda Narożna dodała, że ta energia na scenie jest bardzo ważna i że trzyma za Kamilę kciuki.

Na główny casting do Warszawy Kamila pojechała z rodzicami. Jak sobie poradziła będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach „Disco Star”.

- Jesteśmy bardzo dumni z córki, śpiewanie to po prostu jej pasja – mówi Wanda Wyka, mama Kamili.

Kamila Wyka to bardzo utalentowana młoda osoba, która ma na swoim koncie już wiele zwycięstw w konkursach różnego szczebla. Potrafi zaśpiewać przebój disco polo, ale też utwór jazzowy, czego potwierdzeniem jest fakt, że w tym roku Kamila zakwalifikowała się do Międzynarodowego Młodzieżowego Konkursu Jazzowego  Magnolia 2019.  Trzymamy kciuki!

Więcej o programie i archiwalne odcinki dostępne TUTAJ

Aleksandra Szyc

fot.z archiwum rodzinnego Państwa Wyka