b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_marszalek.jpg

30 maja w Kolnie wójt Józef Bogdan Wiśniewski podpisał z Arturem Kosickim marszałkiem Województwa Podlaskiego dwie umowy na dofinansowanie projektów:  edukacyjnego pt. "Wsparcie kompetencji kluczowych w OWP Gminy Kolno" i w obszarze aktywizacji mieszkańców pt. „Aktywna społeczność, aktywna rodzina gminy Kolno” .  Łączna wartość środków pozyskanych przez Gminę Kolno z Regionalnego Programu Operacyjnego na ich realizację wynosi ponad 382 tys. zł.

 

Projekt edukacyjny to wzbogacenie oferty dla najmłodszych, który szczegółowo opisywaliśmy TUTAJ

Projekt pt. „„Aktywna społeczność, aktywna rodzina gminy Kolno” skierowany jest do osób bezrobotnych. Jego założenia można znaleźć TUTAJ

Relacja video z podpisania umów dostępna jest TUTAJ

W trakcie spotkania z Marszałkiem Województwa Podlaskiego w Kolnie umowy na dofinansowanie  projektów w ramach RPO podpisali również  burmistrzowie Kolna i Stawisk.