Droga gminna w miejscowości Tyszki Wądołowo zostanie przebudowana

Kolejne odcinki dróg gminnych zostaną przebudowane dzięki temu, że Gmina Kolno zabiega o zewnętrzne  środki na ten cel. – Pozyskane kwoty stanowią 60 procent wartości każdego z dwóch naszych projektów objętych dofinansowaniem, co jest dużym wsparciem w realizacji tak potrzebnych inwestycji jakimi są inwestycje drogowe – mówi Józef Wiśniewski, wójt gminy Kolno.

 

Pieniądze z Funduszu Dróg Samorządowych Gmina Kolno otrzymała na przebudowę dróg wewnętrznych w miejscowościach Brzózki i Tyszki Wądołowo. Wartość projektu dotyczącego przebudowy fragmentu drogi w Brzózkach wynosi nieco ponad 644,5 tys. zł, a projektu dotyczącego odcinka drogi w Tyszkach Wądołowo – 377,5 tys. zł.

Jeszcze w tym roku Gmina Kolno ogłosi przetarg na przebudowę tych odcinków dróg gminnych. Inwestycje zostaną zrealizowane w przyszłym roku.