b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_xisesja.jpg

W trakcie X sesji Rady Gminy Kolno, która odbyła się 24 września br. radni, po zapoznaniu się z informacją przedstawioną przez Józefa Bogdana Wiśniewskiego, wójta gminy Kolno z prac między sesjami,  podjęli następujące uchwały :

- w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kolno na lata 2019 – 2027

- w sprawie zmian w budżecie gminy Kolno na 2019 r.

- w sprawie ustalenia regulaminów określających wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków motywacyjnego, funkcyjnego i za warunki pracy oraz niektórych innych składników wynagrodzenia

- w sprawie rozpatrzenia wezwania do usunięcia naruszenia prawa.

Radni zapoznali się również z informacją z wykonania budżetu Gminy Kolno za I półrocze 2019 r.

Obrady można obejrzeć TUTAJ