b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_IMG_2238.jpg

W minioną niedzielę w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowie dorośli z terenu gminy Kolno recytowali wiersze o tematyce jesiennej. Na konkurs zgłosiło się 14 recytatorów. Organizatorzy starali się wprowadzić luźną, przyjazną atmosferę, by podczas występów recytatorzy nie czuli się skrepowani, lecz dobrze się  bawili. Poziom prezentacji był wysoki, a uczestnicy byli dobrze przygotowani.

 

Prezentacje oceniała komisja w składzie: Aneta Roman – nauczyciel Szkoły podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Janowie, Barbara Sielawa – starszy kustosz Gminnej Biblioteki Publicznej w Czerwonem oraz Ks. Krzysztof Wróblewski – proboszcz parafii Św. Trójcy w Borkowie.

Komisja najwyżej oceniła recytację następujących osób:

I miejsce – Hanna Malinowska

I miejsce – Małgorzata Przytuła

II miejsce – Barbara Jackiewicz

II miejsce – Magdalena Podsiad

III miejsce – Agnieszka Kołdys

III miejsce – Agnieszka Niedziołka

Wyróżnienie – Stanisława Chmielewska

Wyróżnienie – Jolanta Giuliano

Fundatorem nagród ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok był Józef Bogdan Wiśniewski - wójt gminy Kolno, za co serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za przyjęcie zaproszenia do udziału w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy życząc kolejnych sukcesów już za rok.

Galeria zdjęć na fb biblioteki - zobacz TUTAJ

GBP w Czerwonem