b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2019_DSC_0680.jpg

Turnus Sportowy z Elementami Pierwszej Pomocy to przedsięwzięcie, w którym młodzież mogła nie tylko zaprezentować swoje umiejętności sportowe, ale również wykazać się znajomością pierwszej pomocy. W tegorocznych zawodach udział wzięło 35 drużyn, czyli 105 zawodników.

 

Poszczególne drużyny reprezentowały: Szkołę Podstawową nr. I w Kolnie,  I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie, Zespół Szkół Technicznych im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Kolnie.

Organizatorem imprezy była: Kolneńska Grupa Pierwszej Pomocy.

Współorganizatorami: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Kolnie, Zespół Szkół Technicznych im. Kardynała Stanisława Wyszyńskiego w Kolnie.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda, Starosta Powiatu Kolneńskiego Tadeusz Klama, Wójt Gminy Kolno Józef Bogdan Wiśniewski, Prezes Banku Spółdzielczego w Kolnie Krzysztof Kajko.

Sponsorzy: Hetman Kolno, Dwór Rogiński Kolno Michał Rogiński, Wojciech Jermacz.

Organizację wspierali: Strzelnica sportowa Grajewo, Radosław Zyskowski, OSP Kolno, PSP Kolno, KPP Kolno,  Wolontariusze z ZST i ILO w Kolnie, Piotr Gębarski,

Zawody składały się z dwóch części: rozgrywek sportowo-survivalowych oraz ćwiczeń ratowniczych. Wszyscy uczestnicy przedsięwzięcia otrzymali medale za udział w zawodach, zaś zwycięzcy puchary, nagrody i dyplomy.

Miejsce pierwsze zdobyli: Angelika Cudakiewicz, Szymon Falkowski, Szymon Włodkowki z I LO w Kolnie, miejsce drugie: Paulina Truszkowska, Urszula Włodkowska, Bartosz Cwalina z ILO w Kolnie. Trzecie miejsce: Milena Malinowska, Karolina Bikowska, Justyna Chodnicka z ZST w Kolnie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji, drużynom za tak liczne przybycie i zaangażowanie. Do zobaczenia w przyszłym roku!

KGPP

więcej zdjęć na profilu FB KGPP  TUTAJ