b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_IMG_1763.jpg

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Wykowie już korzystają z 10 zestawów komputerowych, które szkoła otrzymała  od Podlaskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży. 

 

O sprzęt placówka wnioskowała w 2019 roku. 10 lutego br. komputerowe zestawy przekazał pani  Monice Bągart dyrektor Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Wykowie pan Waldemar Szczesny p. o. dyrektora ARiMR w Łomży.  To jedyna szkoła w gminie Kolno, która w ostatnim czasie otrzymała tego typu wsparcie od ARiMR.  

Na zaproszenie dyrektor szkoły w Wykowie nowourządzoną pracownię informatyczną oglądali Józef Bogdan Wiśniewski wójt gminy Kolno i Marcin Piotr Sekściński wicewojewoda podlaski.

- Dziękujemy Podlaskiemu Oddziałowi ARiMR w Łomży, ale też panu Marcinowi Sekścińskiemu, który w czasie, kiedy szkoła składała wniosek o przyznanie komputerów pełnił obowiązki zastępcy dyrektora tego oddziału – mówi Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno. – Nadal będziemy zabiegać o to, by wszędzie gdzie to możliwe, pozyskiwać sprzęt i dodatkowe środki na zakup wyposażenia  oraz wzbogacanie oferty edukacyjnej naszych szkół.

IMG 7393

IMG 1754

kom

IMG 1763