b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_katyn.jpg

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą fotorelację „1940-2020. 80. Rocznica mordu katyńskiego”. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz innych placówek oświatowych województwa podlaskiego.

 

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie fotorelacji z obchodów 80. rocznicy zbrodni katyńskiej wraz z kartą zgłoszenia i klauzulą informacyjną dostępną poniżej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na zgłoszenia i fotorelacje organizatorzy czekają do 10 października 2020 r.

więcej szczegółów, regulamin, karta zgłoszenia i kaluzula informacyjna dostępne są TUTAJ

żródło obrazka: www.wrotapodlasia.pl