b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_nowydyrektor.jpg

Pan Mariusz Wesołowski od 18 lutego br. pełni obowiązki  dyrektora Centrum Kultury Gminy Kolno w Koźle. Na to stanowisko został powołany przez Wójta Gminy Kolno po  tym, jak upłynął określony termin pełnienia tej funkcji przez Izę Murawską.

Pan Mariusz Wesołowski współpracował już  z Centrum Kultury Gminy Kolno m.in. przy prowadzeniu Nocy Świętojańskiej w Koźle i Dożynek Gminnych w Czerwonem oraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kolnie  przy realizacji projektu pt. „Aktywna społeczność, aktywna rodzina gminy Kolno”.  Od początku wspiera też działalność Koła Gospodyń Wiejskich  w Bialikach.

- Cenię aktywność, zaangażowanie i umiejętność współpracy z innymi oraz wizję funkcjonowania i rozwoju Centrum Kultury Gminy Kolno zaprezentowaną przez  nowego dyrektora – mówi Józef Bogdan Wiśniewski, wójt gminy Kolno. – Pani Izie Murawskiej, która wraca na stanowisko instruktora w CKGK, serdecznie dziękuję za pełnienie obowiązków dyrektora  przez ostatni rok.

na zdjęciu Pani Iza Murawska i pan Mariusz Wesołowski w trakcie koncertu z cyklu "Muzyka na fali", który odbył się w Koźle w 2019 r.