b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_538x0.png

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Podlaskie Centrum Produktu Loklanego zapraszają na spotkania pt. „O produktach – na poważnie”, ktore odbędą się w czterech miastach w tym m.in.  w Łomży.  Podczas spotkań będą poruszane tematy związane z  formalnościami podatkowymi i sanitarno-weterynaryjnymi związanymi z wprowadzaniem żywności do obrotu, wspólnymi formami promocji, w tym zwłaszcza z wykorzystaniem wojewódzkiej bazy produktów lokalnych na produkty.podlaskie.eu,  rejestracją produktów tradycyjnych oraz certyfikacją żywności wysokiej jakości, produktem lokalnym w szkolnej stołówce, restauracji i agroturystyce, zacieśniania współpracy pomiędzy producentami i samorządem terytorialnym. Do udziału w spotkaniach organizatorzy zapraszją  m.in. producentów, samorządowców, osoby prowadzące agroturystykę. Więcej szczegółów TUTAJ

źródło obrazka www.wrotapodlasia.pl