b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_IMG_1995.jpg

Kolbud z Kolna zrealizuje zadanie pt. „Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej w Borkowie". Umowę na wykonanie  inwestycji dofinansowanej z Ministerstwa Sportu i Turystyki podpisał dziś (12 marca) z wykonawcą Józef Bogdan Wiśniewski wójt gminy Kolno. – Cieszę się, że już w przyszłym roku szkolnym uczniowie szkoły w Borkowie będą korzystać z przebudowanej sali gimnastycznej i dwóch nowych sal lekcyjnych – mówi Józef Wiśniewski wójt gminy Kolno.- Będzie to możliwe dzięki wsparciu, jakie otrzymaliśmy w ramach ministerialnego programu rozwoju infrastruktury sportowej.  

 

Inwestycja zostanie wykonana w ramach projektu  pt. „Przebudowa, rozbudowa, remont i ocieplenie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Borkowie”  na który Gmina Kolno pozyskała ponad milion złotych dofinansowania w ramach „Sportowa Polska – Program rozwoju infrastruktury sportowej”.

Zgodnie z zawartą umową inwestycja zostanie wykonana do 17 sierpnia 2020 r.

mt_ignore