b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_salaborkowo.jpg

W Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Borkowie trwa realizacja inwestycji, na którą Gmina Kolno pozyskała blisko milion złotych dofinansowania w ramach „Sportowa Polska – Program rozwoju infrastruktury sportowej”.

 

Zadanie pt.  „Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej w Borkowie" wykonuje firma Kolbud z Kolna. Projekt zakłada przebudowanie sali gimnastycznej (w tym m.in. wymianę okien, odnowienie posadzki, malowanie ścian, nową elewację ). Szkoła zyska też  dwie sale lekcyjne  przeznaczone do zajęć edukacyjnych.

Jeśli prace przy szkole w Borkowie przebiegać będą zgodnie z planem inwestycja ma zostać zrealizowana do 17 sierpnia br.

Więcej zdjęć z prac budowlanych można znaleźć  na profilu FB szkoły w Borkowie TUTAJ