b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_2158.jpg

Do 8 maja można jeszcze składać wnioski w otwartym konkursie ofert na realizację zadań należących do Województwa Podlaskiego w obszarze „Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”. O dofinansowanie ubiegać się mogą m.in. Koła Gospodyń Wiejskich . - To kolejne wsparcie Samorządu Województwa Podlaskiego skierowane na rozwój lokalnych społeczności dlatego zachęcam nasze Koła Gospodyń Wiejskich i uprawnione organizacje do skorzystania z tej możliwości – mówi Józef Wiśniewski, wójt gminy Kolno.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są TUTAJ

Podmioty z naszej gminy zainteresowane udziałem w tym konkursie mogą skorzystać ze wsparcia Centrum Kultury Gminy Kolno – kontakt z dyrektorem Mariuszem Wesołowskim pod nr tel. 602 877 845

 

żródło obrazka pl.freepik.com