b_250_200_16777215_00_images_artykuly_2020_kossz.jpg

W związku z pożarem na terenie instalacji w Czartorii, do której dowożone są odpady komunalne  z terenu naszej gminy, informuję, że nie odbędzie się odbiór odpadów komunalnych w dniu 21 i 22 sierpnia 2020 r. w miejscowości: Kumelsk, Kowalewo, Glinki, Truszki Kucze, Truszki Patory, Truszki Zalesie, Kiełcze Kopki, Danowo, Okurowo, Brzózki od Okurowa, Filipki Małe, Filipki Duże, Stare Kiełcze, Żebry, Tyszki Łabno, Rydzewo Świątki, Kossaki, Wszebory, Tyszki Wądołowo, Stary Gromadzyn, Gromadzyn Wykno, Czernice, Pachuczyn, Wścieklice, Zaskrodzie, Obiedzino, Koziki Olszyny.

Odbiór wszystkich zebranych odpadów w zwiększonej ilości odbędzie się w następnym terminie odbioru zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów. W przypadku przepełnienia kosza, odpady zebrane w tym okresie można dodatkowo wystawić w workach.

obrazek: pixabay.com.pl